Polecam

Testowanie produktów HiPP

19 stycznia 2016

Całkiem niedawno pojawił się u mnie na blogu wpis dotyczący wprowadzania G. nowych produktów żywieniowych. Minął już kolejny miesiąc i idzie nam całkiem dobrze. Poza jednym produktem – zielonym groszkiem – G. je wszystko. Czas leci, a ja powoli zaczęłam wprowadzać już konkretne dania – 2 i 3 składnikowe. Załapałyśmy się również na testowanie produktów marki HiPP, której i tak próbowałam już wcześniej (kupuję produkty firmy: BoboVita, HiPP i Gerber). Otrzymałyśmy taki zestaw do przetestowania:

Oprócz słoiczków dostałyśmy w prezencie – 2 łyżeczki z opakowaniem. Bardzo fajny prezent, który się już sprawdził w podróży. Po przetestowaniu produktów trzeba oczywiście wypełnić ankietę na stronie producenta.

Poniżej zestaw, który odebrałam z Rossmanna. Kupon do wykorzystania jest na zdjęciu powyżej.

Wszystko co jest na zdjęciu zostało już dawno zjedzone, a ja mogę spokojnie powiedzieć, że dziecko zjadło je ze smakiem i żadnych złych objawów po tym nie było. Wszystkim Mamom, które zaczynają przygodę z rozszerzaniem diety, mogę polecić jedzenie tej marki, gdyż uważam że produkty są z ekologicznych warzyw, przechodzą przez różne kontrole i są na pewno dostosowane do danego wieku naszego malucha. Na stronie firmy można się również zapoznać z ich certyfikatami, które tylko potwierdzają bardzo dobrą jakość produktów. Jeśli chcecie je wypróbować – zachęcam do zapisania się do Klubu Mojego Maluszka.

 

Only registered users can comment.

  1. Kiedyś takie paczuszki były wydawane przez Rossmann. Akcja trwała cały czas.A testowanie na stronie hippa już się zakończylo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *