Polecam

Pomoc Mierzona Kilometrami

12 lipca 2016

Macierzyństwo to czas, w którym nie tylko powinno się prać, prasować i gotować obiad, ale również aktywnie spędzać czas z dzieckiem. U nas zazwyczaj wygląda to tak, że przed południem idziemy na spacer lub ostatnio na plac zabaw, a po południu bawimy się w domu lub jedziemy gdzieś na wycieczkę razem z tatą. W związku z tym, iż spacer jest naszym codziennym rytuałem, postanowiłam razem z córką dołączyć do akcji “Pomoc Mierzona Kilometrami”.

Od 2013 roku T-Mobile namawia wszystkich polaków, aby przyłączyli się do akcji i pomogli zebrać pieniądze dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Każdy z was może się do niej przyłączyć. Co trzeba zrobić?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wystarczy, że:

 1. Pobierzesz na smartfona bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker
 2. Zarejestrujesz się i stworzysz profil użytkownika
 3. Dołączysz do akcji – wybierasz w menu rywalizację: “ POMOC MIERZONA KILOMETRAMI
 4. Będziesz pamiętać, aby korzystać zawsze z aplikacji kiedy spacerujesz, biegasz, jeździsz na rolkach lub na rowerze.

I tak przy pomocy połączenia trzech elementów: nowej technologii, pasji do bycia aktywnym oraz chęci do pomagania dzieciakom, możesz w prosty i szybki sposób pomóc zebrać pieniądze dla chorych dzieci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Akcja rozpoczęła się 19 czerwca i potrwa do 25 września 2016 roku. Całość podzielona została na 8 etapów, przy czym każdy etap do nowe kilometrowe wyzwania oraz kwota na rzecz dzieci.

W poprzednich latach Polacy wspólnie pokonali:

2013 rok – 40 mln km

2014 rok – 80 mln km

Ciekawa jestem jaki w tym roku będzie wynik.

Jeśli chcesz dołączyć do akcji: ZAJRZYJ TUTAJ lub wybierz się nad morze i udaj się do wakacyjnego miasteczka T-Mobile, które zagości w ramach projektu Plaża, jeszcze w sześciu miejscowościach:

 • KOŁOBRZEG 15-17 lipca 2016 r. – plaża centralna przy Molo
 • MIELNO 22-24 lipca 2016 r. – teren od ul. Kościuszki w prawo aż do ulicy Piastów
 • DARŁOWO 29 -31 lipca 2016 r. – plaża przy ul. Dorszowej w Darłówku Zachodnim
 • USTKA 5-7 sierpnia 2016 r. – plaża przy porcie
 • WŁADYSŁAWOWO 12-14 sierpnia 2016 r. – plaża wejście nr 1
 • OLSZTYN 19-21 sierpnia 2016r. – plaża Miejska OSiR

Na INSTAGRAMIE i FACEBOOKU można na bieżąco śledzić informację, w których miastach będzie można spotkać ekipę akcji.

Gwiazdy, które wspierają akcję to: Joanna Jabłczyńska, Robert Korzeniowski, Zbigniew Bródka, Monika Kuszyńska, Ania Dec, Przemek Cypryański, Beata Sadowska, Adrianna Palka, Rafał Wilk, Aleksandra Goss, Maja Włoszczowska.

Jpeg

Ja już swoje 36 km przeszłam i już się nie mogę doczekać jaki wynik końcowy osiągnę. Do akcji przyłączył się również mój mąż i jego przyjaciel. Mam nadzieję, że również Ciebie namówiłam, do przyłączenia się, bo uważam że zawsze warto pomagać.

Only registered users can comment.

 1. Słyszałam już wcześniej o tej akcji, ale jeszcze nie braliśmy w niej udziału. Fajna sprawa, zwłaszcza dla takich wiecznych spacerowiczów jak my 🙂 Może też się przyłączymy – natomiast miasteczko T-Mobile na pewno odwiedzimy, bo akurat w tym terminie będziemy w okolicach Mielna.

 2. jak to zrobiłaś , że dostałaś gadżety? Ja rok temu pisałam do nich, by rozpromować akcję na blogu, ale najpierw odpisali, że super i chętnie, a potem się okazało, że nie mają co przysłać 🙁

 3. Hej! Akcja swietna, sama biegam i zbieram w ten sposob kilometry. A koszulka wygrana czy można gdzieś taką zakupić? 🙂 pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *