bsm_macierzynstworaz
Inne

Blogowy Szał Mam

27 listopada 2016

Dużo się u mnie dzieje ostatnio, bo wpadłam w wir szydełkowania i oderwać się od tego nie mogę. Jestem po kolejnym wspaniałym spotkaniu blogerskim, a relacja z tego spotkania już dawno powinna pojawić się na blogu. Przyznaję, że ciężko było mi usiąść przed laptopem jak już złapię szydełko, ale zrobiłam w końcu sobie przerwę, żeby opisać wam jak miło spędziłam czas na spotkaniu blogerek w Łęczycy.

W Łęczycy nigdy nie byłam, a w sumie od rodzinnego miasta mojego męża nie jest wcale tak daleko. Paulina, autorka bloga Ladymami i organizatorka spotkania w kontaktach wirtualnych bardzo mi przypasowała, więc tym bardziej nie mogłam się doczekać spotkania, aby móc ją poznać osobiście.

bsm_macierzynstworaz

Spotkanie odbyło się w restauracji Agawa i trwało od godziny 9:30 do prawie 18. Restauracja ogromna, widać, że są tu organizowane imprezy okolicznościowe i właściciele restauracji znają się na rzeczy. Jedzenie było przepyszne, stoły zostały pięknie nakryte,a na nich czekała na nas filiżanka od Ahmad Tea, w której przez cały spotkanie mogłyśmy delektować się pyszną kawą czy herbatą. Od sponsora otrzymałyśmy również zestaw herbat do domu – co mnie ucieszyło, ponieważ w trakcie spotkania bardzo mi ta herbata zasmakowała.

bsm_macierzynstworaz

Na spotkaniu był czas na swobodne rozmowy, ale i kreatywne warsztaty i prelekcje. Pierwszą z nich był wykład Sławomira Gdaka, który prowadzi bloga gdaq.pl. Starał się on nam przybliżyć tematykę seo oraz wytłumaczyć jak w najprostszy sposób zwiększyć ruch na stronie i przyciągnąć większą liczbę czytelników na bloga. Temat dla mnie obcy, ponieważ nigdy się w to nie zgłębiałam. To było coś dla mnie i mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdę chwilę i zacznę wdrażać rady Sławka w życie.

bsm_macierzynstworaz

Kolejne warsztaty prowadzone były przez Anię Kuczyńską, która sprawiła, że zapomniałyśmy na chwilę gdzie jesteśmy i mogłyśmy poczuć się przez chwilę dziećmi. Przebrana za smoka wprowadziła nas w swój szalony świat. 

bsm_macierzynstworaz

A co było naszym zadaniem? Wykonać dowolną grafikę na koszulkach/tkaninach, które przyniosłyśmy ze sobą. Myślę, że wszystkim dziewczynom świetnie wyszły rysunki i do tego przez godzinę mogłyśmy odprężyć się zupełnie i ponieść wodze fantazji. Najlepsza praca otrzymała prezent od firmy Bielenda.

bsm_macierzynstworaz

Idąc tropem kreatywnej kobiety, następny wykład poprowadziły dwie młode i zdolne blogerki – Magdalena i Karolina, które na co dzień prowadzą bloga Dekostacja. Przyniosły na spotkanie swoje pracy DIY, o których można przeczytać na ich blogu czy też od nich zakupić. Dla mnie nie wniosły nic nowego, ponieważ ja od dawna lubię tworzyć w domowym zaciszu takie cuda, ale ucieszyłam się, że zaraziły swoją pasją pozostałe koleżanki, które niekoniecznie wierzyły w swoje zdolności manualne. Od dziewczyn otrzymałyśmy również upominki wykonane przez nie same.

bsm_macierzynstworaz

Ostatnią prelekcję poprowadziła Izabela Sękowska, która wprowadziła nas w tajniki monitorowania sieci. Iza na co dzień jest managerem w brand24. Dla mnie ten temat to i tak ciągle nieodkryte tereny i chyba będę musiała po prostu kiedyś do niego wrócić. Na dzień dzisiejszy nie chcę sobie brać za dużo nowych rzeczy na głowę. Niemniej jednak temat był interesujący i warto było posłuchać o tym od eksperta.

bsm_macierzynstworaz

Po wszystkich prelekcjach przyszła pora na pyszną szarlotkę, a później nie wiedziałyśmy, że czeka nas “wielka bitwa” o łupy z licytacji. Paulina zebrała sporą ilość sponsorów dzięki którym mogłyśmy dla Fundacji Zdążyć z Pomocą sporo rzeczy wylicytować. Ja od razu upatrzyłam sobie lalkę i królika dla małej G. i od razu zaczęłam o nie walczyć. I udało się! Zobaczcie jakie piękne: 

bsm_macierzynstworaz

bsm_macierzynstworaz

W sumie udało nam się uzbierać: 4800 zł!

bsm_macierzynstworaz

Wróciłam bardzo zmęczona, ale i szczęśliwa, że po raz kolejny w tym roku miałam okazję poznać nowe osoby, wziąć udział w ciekawym spotkaniu i złapać dużą dawkę humoru i nowej wiedzy na kolejne lata blogowania.

O sponsorach i partnerach spotkanie przeczytacie TUTAJ.

bsm_macierzynstworaz

Dzięki Paulina za wszystko!

bsm_macierzynstworaz

A oprócz mnie w spotkaniu uczestniczyły:

 1. Marta Świerczyńska mamawbiegu.pl
 2. Marta Kusiak tosinkowo.pl
 3. Basia Tomczak pierwsze-kroki.com
 4. Sylwia Narkowicz oczamimamy.pl
 5. Maria Smolarek-Wilińska lifebymarcelka.pl
 6. Daria Jóźwicka zaraz-wracam.pl
 7. Iwona Piskała szarokolorowa.pl
 8. Klaudia Osmanowska mamatezkobieta.pl
 9. Kamila Olejnik swiat-lyll.blogspot.com
 10. Agnieszka Winciorek pielegnacyjnarewolucja.pl
 11. Marta Korotko pewnamama.pl
 12. Izabela Kornet thesecretofhealing.pl
 13. Agnieszka Jezierska agumama.pl
 14. Magdalena Szymańska zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com
 15. Daria Dirks-Koźlik botakowo.pl
 16. Karolina Jabłońska bizarre-case.blogspot.com
 17. Marcelina Adamska mamikpisze.pl
 18. Anna Kuczyńska lejdishepard.blogspot.com
 19. Sylwia Bogaj kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
 20. Klaudia Wróblewska igimigi.pl
 21. Katarzyna Grzywaczewska poradymamykasi.blogspot.com
 22. Izabela Pacocha szczyptaomnie.blogspot.com
 23. Angelika Grochowska ca-lineczka.pl

*Autorem większości zdjęć jest Paulina (Ladymami) – organizatorka spotkania.

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.