sśb_macierzynstworaz
Inne

Spotkanie Świadomych Blogerek w Bydgoszczy – cz.1

23 grudnia 2016

Pod koniec listopada w Bydgoszczy odbyło się spotkanie świadomych blogerek organizowane przez Izabelę Kornet prowadzącą bloga The Secret of Healing. Iza to młoda osoba, która zadziwiła mnie profesjonalnym podejściem do organizacji całego przedsięwzięcia. Było to jedne z lepszych spotkań, w których miałam okazję uczestniczyć w tym roku.

sśb_macierzynstworaz

Jej blog to miejsce, w którym pokazuje jak świadomie przejść przez życie. Znajdziesz na nim nie tylko przepisy na domową produkcję naturalnych kosmetyków, ale również przepisy na dania roślinne czy inspiracje ogrodnicze. Iza poza blogowaniem organizuje również szkolenia.

sśb_macierzynstworaz

Iza tego dnia miała również urodziny, więc przygotowałyśmy dla niej urodzinową niespodziankę. Na pewno spotkanie pozostanie na dłużej w jej pamięci. Odbyło się w klimatycznej restauracji Spiżarnia w centrum Bydgoszczy.

sśb_macierzynstworaz

Personel cały czas o nas dbał – nie zabrakło przekąsek i ciepłych dań. Dla dzieci była również zapewniona opieka – animatorka Maria Redzimska z Koła Naukowego Wspierania i Kreowania Rozwoju Dziecka – starała się cały czas zabawiać dzieci.

sśb_macierzynstworaz

W trakcie wydarzenia odbyły się również prelekcje:

 • Paulina Pamuła starała się zachęcić nas do tworzenia webinarów oraz przy okazji opowiedziała nam jak ona zaczęła tworzyć swój pierwszy webinar i jakie korzyści z niego wypłynęły. Myślę, że niektóre z nas namówiła do zrobienia pierwszego kroku – ja na dzień dzisiejszy jeszcze się nie zdecydowałam.

sśb_macierzynstworaz

 • Ola Gościniak przygotowała dla nas wykład na temat seo, który w moich oczach zawsze jest mile widziany, ponieważ ten temat ciągle odkładam “na później”. Podczas ostatnich spotkań blogerskich miałam już okazję zrozumieć to zagadnienie, ale ciągle brakuje mi czasu żeby wdrożyć to w życie. Mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować w przyszłym roku. W tym celu zakupiłam u Oli jej płytę – jeśli jeszcze jej nie macie zachęcam do zapoznania się z jej ofertą.

sśb_macierzynstworaz

 • Joanna Bogielczyk przeprowadziła z nami tak naprawdę szkolenie, które pokazało, że warto nawiązywać współprace blogerskie i najważniejsze to podejść do tematu z dużym uśmiechem i zapałem do pracy. Pokazała na własnym przykładzie jak udało jej się nawiązać współpracę z marką Revitalash.

sśb_macierzynstworaz

 • Klaudia Fotyniuk w swojej prezentacji postawiła na “spójność wypowiedzi z wyglądem” – jak to trafnie określiła Krysia – idealnie zaprezentowała jak ważny jest wizerunek, komunikacja i marketing w blogosferze i biznesie. Dała nam do zrozumienia, że budowanie własnej marki od początku działania bloga czy biznesu to bardzo ważny aspekt, o którym należy pamiętać.

sśb_macierzynstworaz

Iza przygotowała jeszcze dwie prelekcje, ale niestety Marta Żubrycka się rozchorowała i nie dotarła do nas, a Pola Modrzewsky wyjechała do Australii, ale przygotowała dla nas niespodziankę w postaci filmu, który miałyśmy okazję obejrzeć.

Podczas spotkania odbyła się również licytacja na rzecz Fundacji Chustka. Udało nam się zebrać 1874 zł. Oczywiście to zasługa darczyńców i sponsorów, dzięki którym miałyśmy co licytować.

sśb_macierzynstworaz

sśb_macierzynstworaz

Oprócz tego miałyśmy również okazję zapoznać się z nowym projektem marki Face & Look. Jest to magazyn i portal kobiety nowoczesnej, która ma możliwość zapoznać się z nowościami kosmetycznymi, modzie czy zdrowym stylu życia.

sśb_macierzynstworaz

Na zakończenie pojawił się tort wegański zrobiony przez Domowy Zakątek, a do kawy otrzymałyśmy przepyszne belgijskie praliny BąBą. Każda z nas otrzymałą dyplom uczestnictwa wykonany przez Spichlerz Handmade.

sśb_macierzynstworaz

Cieszę się, że miałam możliwość wziąć udział w Spotkaniu Świadomych Blogerek. Iza odwaliła kawał dobrej roboty i naprawdę jestem pełna podziwu jej zaangażowania. Wiem jedno – na pewno będę chciała wziąć udział w kolejnej edycji, bo naprawdę warto!

sśb_macierzynstworaz

Uczestniczki:

 1. Patrycja Ewa Nowak

http://www.paaatriziaa.blogspot.com

 1. Olga Biskupska

http://placesandplants.com

 1. Krystyna Polek 

https://twardonaziemimiekkowchmurach.blogspot.com

 1. Agnieszka Wiśniewska

http://ciekawekosmetyki.pl

 1. Sylwia Ciszyńska

http://www.mietawkapeluszu.pl/

 1. Magdalena Kuncio

http://kuncio.com/

 1. Magdalena Szczęśniak

http://kartkazpasja.com/

 1. Żaneta Bomba

http://mother-andson.blogspot.com/

 1. Anna Maria Wiśniewska

http://www.annamariawisniewska.pl/

 1. Lena Murawska

http://mama-m.pl/

 1. Adrianna Frasz

http://przez-pryzmat-marzen.blogspot.com

 1. Karolina Jaskólska

http://dzieciecapodroz.pl

 1. Marta Kraszewska

http://www.rudymspojrzeniem.pl

 1. Nadine Kranik – ja 🙂

http://macierzynstworaz.pl/

 1. Roksana Prusarczyk

http://www.dzwoneczkowa.pl/

 1. Joanna Perzanowska-Kuśnierek

http://matkawkratke.pl/

 1. Iza Damse

http://www.nietylkorozowo.pl/

 1. Sylwia Narkowicz

http://www.oczamimamy.pl

 1. Marta Block

http://blogowe.zosinkowy.com.pl/

 1. Izabela Kornet – organizatorka

http://www.thesecretofhealing.pl/

sśb_macierzynstworaz

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *