pomysly_prezent_dzienbabcidziadka_macierzynstworaz
Polecam

5 Pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka

18 stycznia 2017

Dzień babci i dziadka zbliża się wielkimi krokami – jeśli więc nie macie pomysłu co możecie podarować, spójrzcie na to co dla was przygotowałam:

  1. Zapiski babci / zapiski dziadka

pomysly_prezent_dzienbabcidziadka_macierzynstworaz

Wydawnictwo Zakamarki ma dla was super propozycję zarówno dla babci i dziadka w postaci książki, która ma na celu pomóc uporządkować wspomnienia dziadków. Znajdziesz w niej również miejsca na fotografie. Książka podzielona jest na rozdziały tj. rodzinę, szkołę, dorastanie czy pracę. Dzięki temu dziadkowie będą mieli okazji zdradzić jakie książki czytali, jakie przedmioty lubili w szkole czy też o czym marzyli w czasach młodości. Myślę, że jest to wspaniały pomysł na prezent i jednocześnie super motywacja dla dziadków, żeby mogli zostawić po sobie wspomnienia.

  1. Skarpetki “Super babcia” / “Super dziadek”

pomysly_prezent_dzienbabcidziadka_macierzynstworaz

Skarpetek nigdy za mało, a te spowodują, że dziadkowie będą je dumnie nosić. Możecie je znaleźć w przystępnej cenie na allegro: dla babci i dla dziadka

  1. Czekoladki Chocolissimo

pomysly_prezent_dzienbabcidziadka_macierzynstworaz

Czekolada dobra na wszystko, a te czekoladki sprawiają, że nie możesz przestać ich jeść. Te wyjątkowe praliny z pysznym nadzieniem to doskonały podarunek i sposób na wyrażenie uczuć. Oprócz tego praliny są zapakowane w piękne opakowanie z wesołą grafiką. 

  1. Fotoksiążka / Fotokalendarze

pomysly_prezent_dzienbabcidziadka_macierzynstworaz

Od paru lat dajemy fotokalendarz w prezencie pod choinkę, ale myślę, że jest to również ciekawa propozycja na Dzień Babci i Dziadka. Oprócz tego można również zamówić spersonalizowaną fotoksiążkę ze zdjęciami wnuków. Taki prezent na pewno wywoła uśmiech u niejednej babci czy niejednego dziadka.

  1. Prezent wykonany przez wnuków

pomysly_prezent_dzienbabcidziadka_macierzynstworaz

Laurka czy ręcznie uszyte z naszą pomocą kwiaty to na pewno jedna z tańszych, ale i cenniejszych propozycji prezentowych dla dziadków. Uważam, że coś co wykona się samemu jest najlepszym prezentem jaki możemy dać, ponieważ włożyliśmy w to całe nasze serce. Pomóżcie swoim dzieciom zrobić coś pięknego i wyjątkowego – nasi dziadkowie na to zasługują.

Jak uszyć bukiet tulipanów – znajdziecie wpis w dziale “szycie” na moim blogu.

Mam nadzieję, że moje propozycje pomogły wam rozwiązać problem!

Only registered users can comment.

  1. Ciekawe propozycje 🙂 Moje dzieciaki zrobiły prezenty dla dziadków w przedszkolu, a jutro u Starszaka przedstawienie specjalnie dla nich, więc mam nadzieję, że będą zadowoleni 🙂

  2. My podarowaliśmy dziadkom laurką, a z opóźnieniem dostaną fotoksiążkę, bo ciągle nie mamy czasu, żeby ją zaprojektować. Zapiski są świetną sprawą, ale niestety nasi dziadkowie są oporni na tego typu rzeczy. Urzekły mnie skarpetki. Już pędzę, żeby sprawdzić czy są na inne okoliczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.