3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz
Inne

III Wrocławskie Spotkanie Blogerek

1 czerwca 2017

Czytając mojego bloga zdążyliście zaobserwować, że od czasu do czasu udaje mi się wziąć udział w spotkaniach organizowanych przez inne blogerki. Kiedy zobaczyłam, że Zabiegana Mama znów planuje spotkanie we Wrocławiu bez chwili zastanowienia postanowiłam ponownie wysłać swoje zgłoszenie. Udało się!  I tak nasza 3 -tygodniowa kruszynka wyruszyła w swoją pierwszą dłuższą podróż.

Spotkanie odbyło się w restuaracji Novocaina. Restauracja mieści się na starym rynku, więc liczyłam, że trafię do niej szybko. Niestety, jak się okazało, błądziłam 30 minut wokół rynku szukając miejsca parkingowego, bo akurat o tak wczesnej porze odbywała się już jakaś impreza i wszystko naokoło było pozastawiane. Wyobraźcie sobie jak bardzo musiałam być zdenerwowana. Nie dość, że nie znałam w ogóle Wrocławia, to jeszcze nie cierpię się spóźniać, a oprócz tego córka domagała się znowu jedzenia. I z tak optymistycznym nastawieniem dotarłam na spotkanie. Na szczęście dziewczyny były wyrozumiałe i bardzo nie krzyczały na mnie!

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

W trakcie całego spotkania restauracja zapewniła nam jedzenie oraz napoje. Do dzisiaj pamiętam smak kremowej zupy szparagowej, która mi chyba nigdy nie wyjdzie podobnie. Dodatkowo na stole znalazły się również ciekawe przekąski: dorsz na salsie pomidorowej, perliczki na fasolce szparagowej, sałatka z tuńczykiem oraz cukinia faszerowana komosą i warzywami. Naprawdę wszystko było przepyszne!

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

Myślę, że za jakiś czas znów wrócę tam z ochotą, ale w pełnym rodzinnym składzie. Na koniec ominął mnie deser panna cotta, ale niestety musiałam wcześniej wracać do domu. Liczę na to, że przy najbliższej okazji go spróbuję, bo dziewczyny zachwalały.

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

A co ciekawego było na spotkaniu? Oprócz możliwości poznania nowych osób i zobaczenia się z tymi co już znam, miałam możliwość wysłuchania trzech wspaniałych prelekcji.

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

Pierwszą przeprowadziła Joanna Arciszewska ze Świata Dietetyki, która w bardzo ciekawy sposób przedstawiła nam problemy i ich rozwiązana związane z alergią pokarmową. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie nurtujące nas pytania i przede wszystkim dała mi do zrozumienia, że podążam we właściwym kierunku jeśli chodzi o odżywianie nas i dzieci. Pewne sprawy przedstawiła w zupełnie innym świetle, o którym wcześniej nie miałam pojęcia. Bardzo ciekawa prelekcja, a Joanna okazała się niezwykle ciepłą osobą, na którą możemy polegać nawet po spotkaniu.

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

Kolejną prelekcję przygotowała Agnieszka Kowal z LaDetre, która wprowadziła nas w świat fotografii. Przekonała mnie do tego, aby większą uwagę zwracać na kompozycję – jeśli chodzi o zdjęcia na portale społecznościowe – zwłaszcza na instagram oraz zwróciła uwagę, aby dobrze poznać swój aparat, bo dobrze ustawione parametry to podstawa dobrego zdjęcia. Oprócz tego dzięki niej mamy pamiątkę ze spotkania w postaci zdjęć, która ona właśnie nam robiła.

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

Ostatnia przemawiała do nas Elwira z bloga Jak Ona to Robi. Zdradziła nam swoje tajniki blogowania, czyli w jaki sposób promować się w social mediach czy nawiązywać współpracę. Oprócz tego przestrzegła nas przed pewnymi rzeczami, których należy wystrzegać się w blogosferze.

Spotkanie zostało wsparte sponsorami: Patatoy, Katalog Marzeń oraz POKI. W trakcie spotkania otrzymałyśmy od nich upominki. Od Patatoy przepiękny wiklinowy koszyk dla dziecka z flliżankami, dzbaneczkami oraz zestawem łyżeczek. Moja córka od spotkania codziennie przygotowuje mi kawę i zaprasza na piknik pozostałe misie. Upominek okazał się strzałem w dziesiątkę! Dziękujemy!

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

POKI zadbało, abym również i ja miała swój kosz piknikowy, do którego zmieści się całkiem sporo rzeczy i na pewno sprawdzi się podczas naszych letnich wojaży, które planujemy już wkrótce.

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

Katalog Marzeń zaskoczył mnie najbardziej, ponieważ każdej uczestniczce spotkania przekazał voucher na lot samolotem ultralight. Niestety w najbliższym czasie nie planujemy wycieczki do Wrocławia dlatego też postanowiłam wymienić swój voucher na coś innego. Myślałam, że znajdę podobny lot w Poznaniu, ale ostatecznie skusiłam się na metamorfozę fryzur. Jeszcze nie mam wyznaczonego terminu, ale obiecuję wam, że pochwalę się z wami moim nowym image!

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

Na spotkaniu miałyśmy identyfikatory wykonane przez Paulę z Paula Tworzy. Dzięki nim mogłyśmy bez problemu się komunikować i zapamiętać która z nas jakiego bloga pisze.

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

Dziękuję bardzo Elwirze i Karolinie za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu. Na pewno zostanie w mej pamięci na dłużej. Całe szczęście, że moja córka pozwoliła mi w spokoju i w skupieniu wysłuchać prelekcji przygotowanych przez dziewczyny. Pierwsze spotkanie za nami – oby tak dalej!

3wroclawskiespotkanieblogerek_relacja_macierzynstworaz

***

UCZESTNICZKI SPOTKANIA

 1. Karolina Tuchalska-Siermińska – odNova.net (organizatorka spotkania)
 2. Elwira Zbadyńska – zabieganamama.com (organizatorka spotkania)
 3. Kamila Smółkowska Bernaś – kreatywnyrodzic.blogspot.com.pl
 4. Barbara Tomczak – pierwsze-kroki.pl
 5. Dagmara Stolarczyk – dziubdziak.pl
 6. Justyna Maszkowska – siostrydajarade.com
 7. Agnieszka Herman – pasjairozwoj.pl
 8. Izabela Urbaniak-Marut –nianio.com.pl
 9. Anna Złotkowska – zsercemdogarow.blogspot.com
 10. Weronika Chylarecka – codziennyuzytek.pl
 11. Kasia Lorenc – siostrydajarade.com
 12. Joan Pia –domnaglowie.pl
 13. Agnieszka Wodecka – gugusiowo.com
 14. Małgorzata Skiba – atavola.pl
 15. Nadine Kranik – macierzynstworaz.pl
 16. Dorota Kotlińska – wielopokoleniowo.pl

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.