Polecam

Spotkajmy się w Gdyni #4

6 listopada 2017

Moje blogowe życie trwa już prawie dwa lata, a ja wciąż mam mało spotkań blogerskich. W tym roku musiałam trochę odpuścić ze względu na ciąże i pojawienie się małej J., ale niedawno udało nam się wyrwać z domu i całą rodziną pojechać do Gdyni, gdzie Marta z Rudym Spojrzeniem i Żaneta z Mother and Son przygotowały kolejną edycję „Spotkajmy się w Gdyni”.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Spotkanie odbyło się w Hotelu Faltom, w którym mogłyśmy spokojnie zostawić nasze dzieci na placu zabaw pod okiem wspaniałej Pani Animatorki. Podczas wydarzenia mogłyśmy skosztować pysznego tortu od Cake by Me  czy na spokojnie wypić kawę lub herbatę.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Dla mnie był to w końcu moment na wyciszenie i skupienie się na sobie. Dzieci były również pod czujnym okiem męża, a ja mogłam chłonąć nową dawkę wiedzy w doborowym towarzystwie.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Prelegentki spisały się na medal i powiem wam szczerze, że dawno nie otrzymałam tak dużej dawki wiedzy, na tak bardzo wyrównanym poziomie. Pierwsza wystąpiła dla nas Lena Murawska, którą miałam okazję poznać w zeszłym roku na innym spotkaniu blogerskim w Bydgoszczy.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Lena stanęła na wysokości zadania i przeprowadziła dla nas prelekcję w postaci live na facebooku. Jednym słowem pokazała, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawić się na spotkaniu. Oprócz tego dała dużego motywacyjnego kopa, za którego bardzo jej dziękuję. Lena jesteś wielka! Mam nadzieję, że zadbam o to, aby mój rozwój osobisty szedł na równi w parze z moim blogiem. I tego sobie życzę z okazji 2 lat blogowania.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Joanna Gwizdała z bloga Made by Gigi przygotowała dla nas dużą dawkę wiedzy na temat Instagrama. Bardzo czekałam na ten wykład, ponieważ odkrywam ciągle go na nowo i potrzebowałam kogoś kto wyłoży mi pewne tematy jak kawę na ławę. Asiu dziękuję Ci za Twoje podpowiedzi – mam nadzieję, że uda mi się uporządkować mój instagramowy świat.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Dorota Patzer postanowiła przekonać nas, że Twitter wcale nie jest taki zły. Nie da się ukryć, że blogerzy raczej omijają go szerokim łukiem i mało się o nim mówi również na spotkaniach blogerskich. Ja przekonałam się do tego stopnia, że założyłam tam swój blogowy profil i staram się już z nim zaprzyjaźniać.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Najbardziej zaskakującą prelekcją była wypowiedź Elwiry Piwowarskiej z Wirtualnej Polski, która nie dość, że skrupulatnie przejrzała nasze blogi zwracając uwagę na słabe i mocne strony naszych blogów, ale również dała do zrozumienia, że bloger tak jak dziennikarz nie musi być ekspertem w każdej dziedzinie. Jednak ważne jest, żeby utrzymać odpowiedni poziom i wiedzieć o czym się pisze. Dlatego ważne jest aby temat, który poruszamy na blogu był przez nas dobrze przygotowany i dodatkowo ładnie zaprezentowany.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Cieszę się, że mogłam poznać kolejne osoby, które tak jak ja piszą i prowadzą swojego bloga. Pomimo, iż większości dziewczyn nie znałam, czułam się jak w domu i świetnie się bawiłam. Dziękuję również sponsorom, którzy spowodowali, że pojawił się uśmiech na naszych twarzach: Wydawnictwo Zielona Sowa,  Heyday GroupLove DomoweJuicyColors.pl Ziaja PolskaSmileatpoczytne.plBodymax – dzień pełen energiiNovae Res – Wydawnictwo Innowacyjne,  Artepoint.pl Twoje dekoracje wnętrz,   Wydawnictwo EneDueRabe i Qameleo.

SPOTKAJMY_SIE_W_GDYNI_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Podczas spotkania odbyła się również licytacja na rzecz Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Wspólnymi siłami zebrałyśmy 1500 zł!

Zdjęcia umieszczone we wpisie zostały zrobione przez bardzo sympatyczną Małgorzatę Jonczyk.

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.