Dziecko

Smileat, czyli nasze nowe odkrycie

9 listopada 2017

Podczas spotkania blogerskiego „Spotkajmy się w Gdyni” miałam okazję wylicytować słoiczki do rozszerzania diety dla niemowląt. Pomimo tego, iż dopiero zaczęłyśmy przygodę z wprowadzaniem nowych pokarmów małej J. postanowiłam zaryzykować i spróbować produktów hiszpańskiej marki SMILEAT.

SMILEAT_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Produkty według producenta zostały przygotowane z owoców i warzyw z ekologicznych upraw, a każdy słoiczek został ręcznie pakowany przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa i higieny.

SMILEAT_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Słoiki są bardzo duże w porównaniu do tych ogólnodostępnych na rynku – bo te mają aż 230 g. Ja podzieliłam taką porcję na dwa dni i w zupełności wystarczyło.

SMILEAT_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

Miałyśmy okazję wypróbować takie produkty:

SMILEAT_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

W mojej ocenie produkty się sprawdziły. Córka zjadła je ze smakiem, a ja również mogę potwierdzić, że smakują zdecydowanie lepiej niż produkty konkurencji. Nie wyszły nam żadne uczulenia na produkty oraz córka nie miała innych problemów. Myślę, że są to słoiki godne uwagi. Same chętnie byśmy wypróbowały inne dania. Gorąco polecamy! Jest to świetna alternatywa na podróże.

SMILEAT_RECENZJA_MACIERZYNSTWORAZ

 

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *