DRUGIE_URODZINY_BLOGA_MACIERZYNSTWORAZ
Inne

Drugie urodziny bloga

12 listopada 2017

Kolejny rok za mną, aż trudno mi w to uwierzyć, że już DWA LATA prowadzę swojego bloga. Ten rok był zdecydowanie  intensywniejszy niż poprzedni. Był owocny nie tylko w nowe współprace i  znajomości, ale również nowe umiejętności, których nabyłam dzięki spotkaniom. Niestety było ich trochę mniej niż w roku poprzednim ze względu na moją ciążę. Jestem jednak dumna, że dzięki blogowaniu udało mi się nagrać część siebie na płycie „Święta z kretem Filipem” i spełnić zarazem jedno ze swoich małych marzeń.

Nie ukrywam, że przy dwójce dzieci gimnastykuje się mocno żeby przygotować post, ale dalej sprawia mi to frajdę i myślę, że kolejny rok będę również pisać. Lubię to robić, ale nie chce żeby spędzało mi to sen z powiek. Kiedyś przecież muszę się wyspać, pobawić z dziećmi czy po prostu odsapnąć od wirtualnego świata. Blog jest ciągle moją odskocznią od życia codziennego, a nie pracą, którą muszę wykonać.

W tym roku odkryłam również nową miłość – pasję do szydełka. Planuję również opanować druty, więc trzymajcie kciuki, żeby mi się udało. Mam nadzieję, że druty okażą się równie proste co szydełko.

Z okazji kolejnego roku postanowiłam odświeżyć trochę bloga i razem z moją koleżanką Darią, która prowadzi bloga zaraz-wracam.pl, zmieniłyśmy szablon. Mam nadzieję, że będzie wam się teraz przyjemniej czytało i pozostaniecie na dłużej. Szykuje dla was jeszcze inne niespodzianki, ale dajcie mi jeszcze trochę czasu. Będę powoli wprowadzać zmiany i informować was na bieżąco.

To co, śpiewacie ze mną sto lat?

Only registered users can comment.

  1. Kolejnych wspaniałych chwil blogowych. Ja tez przy dwójce dzieciaków mam dużo mniej czasu ale jakoś udaje sie pisać. Ja juz prawie 7lat bloguje? i najlepsze jest to ze wcale się to nie nudzi

  2. To pozostaje mi życzyć kolejnych owocnych lat blogowania, duzo pomysłów na nowe wpisy oraz realizacji wyznaczonych celów. P. S. Bardzo ładny szablon wybrałaś. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.