WINIETKI_NA_RODZINNE_OKAZJE_MACIERZYNSTWORAZ
Polecam

Winietki na rodzinne okazje

26 lutego 2018

Każdy z nas raz na jakiś czas ma w swojej rodzinie przyjęcie, które wymaga większych przygotowań. Nie zawsze imprezy odbywają się w wynajętym lokalu, czasami wybieramy domowe zacisze i zamawiamy catering. Na tego typu przyjęciach możemy zauważyć nowy zwyczaj ustawiania winietek z imionami i nazwiskami na stole. Przyznam szczerze, że dotychczas kojarzyło mi się to tylko i wyłącznie z przyjęciami weselnymi. Do dzisiaj wywołują one kontrowersje i oburzenie wśród gości. Moim zdaniem są one dobrym rozwiązaniem przy dużej ilości osób.

Co w przypadku innych przyjęć? Czy warto wprowadzić taki zwyczaj np podczas innych rodzinnych uroczystości?

WINIETKI_NA_RODZINNE_OKAZJE_MACIERZYNSTWORAZ

Urodziny, rocznice czy obiady po sakramencie chrztu i komunii to ostatnio jedne z najbardziej popularnych okazji do zaproszenia rodziny na wspólny obiad. Na tych uroczystościach coraz częściej pojawiają się na stole winietki, które moim zdaniem są wspaniałym pomysłem na uniknięcie niezręcznych sytuacji, jak i pokazaniu w dyskretny sposób gościom ich miejsca przy stole.

Uwielbiam, gdy stoły są odpowiednio przystrojone z zachowaniem prostoty, ale jednocześnie elegancji. Winietki to moim zdaniem idealne dopełnienie takich stołów. Jest to klasa sama w sobie. Planując dane przyjęcie możemy wybrać jeden konkretny motyw, który pojawi się na wizytówkach, a będzie on dodatkowo podkreślał charakter imprezy.  

Trzeba jednak pamiętać, aby dokładnie rozplanować rozsadzenie gości. Jakakolwiek pomyłka, może grozić niemiłą atmosferą na przyjęciu. Wiadomo, że w każdej rodzinie istnieją jakieś konflikty, warto więc o nich pomyśleć i uniknąć zepsucia rodzinnej atmosfery. Być może niektórzy uznają to za zbędny koszt, ale moim zdaniem jest to niewielki wydatek.

Mnie najbardziej przypadła do gustu kolekcja ECO, która moim zdaniem idealnie wpasuje się w każde przyjęcie.

WINIETKI_NA_RODZINNE_OKAZJE_MACIERZYNSTWORAZ

Only registered users can comment.

  1. Zgadzam się, jest to świetne rozwiązanie. Każdy jest przypisany do miejsca, nie ma zaklepywania ani niezręcznych sytuacji. Na swoim ślubie miałam winietki z kokardką, które świetnie się sprawdziły i chyba też będę je wykorzystywać przy bardziej kameralnych okazjach. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.