PLANER__NALODÓWKE_FAMILIOWO_MACIERZYNSTWORAZ
Polecam

Planer rodzinny na lodówkę od Familiowo

29 kwietnia 2019

Dobra organizacja to podstawa, a przy czteroosobowej (wkrótce pięcioosobowej!) rodzinie to już nie lada wyczyn. Jak na razie mamy trochę ułatwione zadanie, bo córki będą razem chodzić do jednego przedszkola to i zajęcia te same, ale jak się rozpocznie szkoła to weź tu człowieku spamiętaj to wszystko! Poza tym, bardzo lubię mieć wszystko pod kontrolą, a co za tym idzie świadomość, że mam wszystko zaplanowane. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa i jako taki spokój, że wszystko zdążyłam „ogarnąć”. A jak ułatwić sobie życie? Potrzebny jest praktyczny i widoczny dla wszystkich gadżet, który będzie pomocny nie tylko mnie, ale również całej rodzinie. I tak odkryłam planer na lodówkę Familiowo

PLANER__NALODÓWKE_FAMILIOWO_MACIERZYNSTWORAZ

Testujemy go już od jakiegoś czasu i powiem wam, że to był strzał w dziesiątkę! Cała powierzchnia jest magnetyczna, a planer suchościeralny. W zestawie otrzymała flamaster, a ja oprócz tego zamówiłam jeszcze dodatkowe kolory, że urodziny czy inne święta zaznaczać innym kolorem. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo firma oferuje kilka rozmiarów i rozkładówek planera.

PLANER__NALODÓWKE_FAMILIOWO_MACIERZYNSTWORAZ

Mnie najbardziej zainteresował zestaw Duo Premium, który zawiera:

  • 6 rodzajów magnetycznych tablic zmywalnych
  • magnetyczny notatnik ze zrywanymi karteczkami
  • 54 magnetyczne piktogramy w 30 unikalnych wzorach
  • marker do tablic suchościeralnych kolor czarny + samoprzylepny uchwyt na pisak

Oprócz tego zamówiłam sobie specjalny płyn do zmywania tablic.

PLANER__NALODÓWKE_FAMILIOWO_MACIERZYNSTWORAZ

Planowanie może być również świetną zabawą dla dzieciaków. W zestawie mamy motywator malucha i tablicę z zadaniami rodziny, na którą przyczepiliśmy piktogramy z naszymi obowiązkami. Dziewczyny starają się wywiązywać ze swoich obowiązków tak, aby otrzymać w nagrodę gwiazdkę. Umówiliśmy się, że gdy uzbierają komplet otrzymują nagrodę. Co jest nagrodą? Czasami wystarczy, że buziak czy przytulenie, a zdarza się, że ulubiony smakołyk czy wspólne granie w planszówki. Wiadomo, że nie codziennie im się to udaje, ale myślę, że warto od najmłodszych lat próbować wpajać dziecku pewne nawyki, bo z czasem zauważymy, że dziecko samo już wie co powinno zrobić.

PLANER__NALODÓWKE_FAMILIOWO_MACIERZYNSTWORAZ

Planer urzekł mnie swoją prostą formą i to, że zdecydowanie ułatwił nam komunikację. Jak się z mężem mijamy to wiem, że odpowiedź znajdę na lodówce, a nie będę mu przeszkadzać w spotkaniach służbowych. Moim zdaniem jest idealny do codziennego użytkowania. Szczerze polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.