O mnie

Cześć!

Bardzo mi miło, że zajrzałeś tutaj i chciałeś poznać mnie bliżej. Jestem pasjonatką rękodzieła i uwielbiam tańczyć. Nie lubię rutyny, chętnie podróżuję i czytam książki. Jestem właścicielką rudej kotki Fiony, która jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny. Staram się zachować równowagę na linii praca – dom, chociaż nie zawsze mi się to udaje.

Stworzyłam to miejsce dla osób, które również lubią tworzyć coś z pasją i chcą rozwijać swoje umiejętności szycia na maszynie czy tworzenia różnych rzeczy. W wolnej chwili próbuję opanować szydełko i druty, które stały się moją nową miłością.  Pokazuję, że każdy posiada kreatywność w sobie, a dobre chęci wystarczą by zrealizować zamierzony cel.

Co znajdziesz jeszcze na blogu?

Jestem mistrzynią tematów okołodziecinnych, więc znajdziesz tutaj wskazówki i moje doświadczenia związane z ciążąpołogiem oraz wychowaniem dzieci. Od czasu do czasu dzielę się również moimi ulubionymi przepisami. W zakładce „polecam” znajdziesz recenzje kosmetykówgier lub książek. Całą rodziną uwielbiamy czytać, dlatego książek znajdziesz tu sporo zarówno dla siebie i dzieci.

 

Zapraszam na bloga, który jest cząstką mnie i mojej rodziny.